Розробка сайту

Розробка сайтів


Співробітники веб-студії SCS надають свої професійні послуги усім, кого цікавить розробка сайтів в Україні. Якщо Ви зацікавлені в залученні нових клієнтів, ні в якому разі не нехтуйте таким найважливішим у нашу епоху маркетинговим інструментом, як веб-сайт. Якісна розробка інтернет сайтів від веб-студії SCS - Ваш шанс стати одним з найуспішніших підприємців у своїй галузі. Ми пропонуємо нашим клієнтам ряд переваг в порівнянні з нашими конкурентами - це і низькі ціни, і швидкі терміни створення сайту, і весь спектр послуг, що включає підтримку, оптимізацію і просування Вашого ресурсу в пошукових системах.

ПОТРІБНА РОЗРОБКА САЙТУ?

Телефонуйте і ми розробимо для Вас інтернет сайт з нуля!

parallax background

Розробка веб сайтів на замовлення в Дніпрі

Клієнтам, яких цікавить розробка сайтів у м. Дніпро, ми можемо запропонувати безліч різновидів найсучасніших і актуальних сайтів. Ми можемо створити для Вас і сайт інтернет-магазину, і Лендінг або сайт-візитку, і різні варіантів сайтів для бізнесу. У наші послуги входить не тільки недорога розробка веб сайтів, але і їх подальша технічна підтримка, супровід, просування, і багато інших послуг, які часто бувають потрібні для просування Вашого бізнесу. Співпрацювати з веб-студією - набагато більш правильне рішення, ніж мати справу з фрілансерами і іншими виконавцями аматорського рівня, які пропонують послуги розробки сайтів.

Професійна розробка веб-сайтів відрізняється від роботи любителів тим, що ми можемо не тільки вислухати клієнта і зрозуміти, що він хоче отримати в результаті роботи з нами, але і зможемо запропонувати клієнту саме той тип сайту, який найкращим чином підходить для виконання його завдань. Також ми створюємо для наших клієнтів унікальний дизайн, в тому числі адаптивну верстку, яка робить сайт зручним для перегляду на різних мобільних пристроях.

Яка вартість розробки сайту в Україні?

Клієнти повинні розуміти, що вартість розробки сайту не буває фіксованою, і справа не тільки в курсі валют і вартості послуг IT-фахівців. Ціни на розробку інтернет сайтів залежать від складності завдань з розробки, які стоять перед конкретними фахівцями. Для того, щоб отримати веб-сайт в найкоротші терміни, клієнтові важливо визначитися з деякими фундаментальними речами. Ви повинні визначити для себе назву сайту, форму логотипу, колірну гамму, назви пунктів меню і приблизне розташування елементів на сторінці. Звичайно, на цьому етапі Вам можуть допомогти наші фахівці.

Щоб Ви краще розуміли, з яких робіт формується вартість розробки сайту, ми наведемо загальний кошторис того, що ми робимо:

 
  • На першому етапі ми реєструємо доменне ім'я та хостинг аккаунт у актуального українського реєстратора;
  • На другому етапі ми в більшості випадків аналізуємо ринок, в тому числі запити тієї пошукової тематики, яка підходить під тематику Вашого ресурсу;
  • Далі йде складання списків ключових фраз, які будуть використовуватися нами при розробці Вашого інтернет-ресурсу;
  • Четвертий етап - верстка основних сторінок Вашого сайту, яка проводиться онлайн з використанням готового програмного забезпечення;
  • На п'ятому етапі ми налаштовуємо необхідні для коректної роботи Вашого сайту модулі;
  • Потім ми перевіряємо роботу сайту, допрацьовуємо адаптивність, коректність відображення сайту на різних пристроях, в тому числі мобільних;
  • Після цього ми даємо клієнту ознайомитися з результатами нашої роботи, та допрацьовуємо сайт відповідно до побажань клієнтів.

Якщо наша пропозиція Вас зацікавила, зв'яжіться з менеджерами нашої веб-студії і замовте наші послуги з розробки сайтів. Ми зробимо Ваш бізнес успішним!

parallax background

#ПРЕМІУМ САЙТИ
СТАЛИ ДОСТУПНІ!

* веб студія SCS займається розробкою преміум сайтів за найдоступнішими в Україні цінами!