Підтримка сайту

Технічна підтримка сайту


Клієнтам, які бажають ефективно використовувати інтернет-сайт в якості бізнес-інструменту, варто розуміти, що створення і запуск інтернет-сайту - це лише перший крок до того, щоб створити успішний бізнес в Мережі. Для того, щоб гроші, вкладені Вами в проект, окупилися, необхідні якісний супровід та підтримка сайтів. Ваш сайт стане для Вас джерелом стабільного прибутку тільки тоді, коли Ви будете здійснювати просування Вашого сайту, і величезну роль в тому, щоб сайт працював ефективно, грає технічна підтримка сайту, яку можуть надавати співробітники веб-студії SCS.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА З САЙТОМ?

Звертайтеся в нашу технічну підтримку сайтів!

parallax background

Яка вартість підтримки веб сайту?

Отже, яку роль відіграє технічна підтримка сайту у розвитку Вашого бізнесу? Якщо у Вас є власний інтернет сайт - це добре, але для того, щоб він став ефективним інструментом продаж, його необхідно рекламувати, а також просувати у пошукових системах. При цьому необхідно постійно вирішувати безліч питань технічного характеру, тому вартість підтримки сайту може бути різною - все залежить від складності завдань, вирішення яких належить нашим технічним фахівцям.

Технічною підтримкою сайту можна вважати такі роботи, як встановлення лічильників для обліку і контролю відвідування інтернет-сайту, різні консультації по роботі з CMS, реєстрація пошти та зміна шрифтів, відновлення структури інтернет-ресурсу, і відновлення ресурсу повністю при необхідності, оновлення движка, додавання на ресурс різних посилань, різного роду консультацій з оформлення ресурсів, зміна контактів в шапці та футері, зміна заголовків, назв розділів та інші роботи.

Якщо Ви ставите питання, що входить в підтримку сайту, то відповідь на це питання залежить від типу сайту і складності завдань, які будуть стояти перед технічними фахівцями. Супровід інтернет-сайту включає в себе також написання текстів, доопрацювання технічних моментів, інтеграцію найостанніших рішень, які застосовуються в інтернет-технологіях. Важливо розуміти, що сайт являє собою живий організм, і його не можна залишати без технічної підтримки. Сайт повинен коректно відображатися в останніх версіях інтернет-браузерів, на хостингу ж потрібно періодично міняти програмне забезпечення, його потрібно захищати від вірусів.

У разі, якщо Ви замовляли розробку сайту у нашій веб-студії, подальша доробка сайту і його технічне обслуговування буде впроваджено досить швидко, проте в разі, якщо Ваш сайт створювали інші фахівці, наше впровадження в Ваш проект може вимагати деякого часу. У разі, якщо Ваш сайт вимагає «швидкої допомоги», а можливості зв'язатися з творцями вашого сайту і попросити його про підтримку немає можливості, ми з радістю запропонуємо Вам свої послуги.

Яка ціна на підтримку і супровід web сайту?

Клієнтів, які хочуть дізнатися, скільки коштує підтримка сайту, часто цікавить підтримка сайту на WordPress або підтримка сайту на Joomla, Opencart, ModX. Наші технічні фахівці працюють з безліччю найрізноманітніших CMS, і ціна підтримки сайту залежить не від конкретної CMS, а від складнощі конкретних завдань, які Ви хочете вирішити. При цьому робота з самописніми CMS коштує дорожче, ніж робота з широко поширеними двигунами.

У перелік пропонованих нашими фахівцями послуг входить підтримка сайту на бітрікс. Така послуга від веб-студії SCS, як технічна підтримка сайтів на Бітрікс, включає в себе широкий перелік робіт з підтримки і розвитку Вашого інтернет-проекту, створеного на 1С-Бітрікс. Якщо Вас зацікавили наші послуги, і Ви хочете співпрацювати з технічної підтримки Вашого сайту з веб-студією SCS, зв'яжіться з нашими співробітниками прямо зараз!

parallax background

#ТЕХПІДТРИМКА
БЕЗ ПРОБЛЕМ!

* звернувшись в нашу технічну підтримку, можна буде забути про те, що Ваш сайт не оновлюється.